Hakkımızda – Nural Dorms – Mağusa Öğrenci Yurdu

Hakkımızda

Nural İnşaat Şirketi, 1992 yılında Türkiye’de kurulmuş olup bugüne dek Türkmenistan, Vietnam ve Kamerun’da hastane, otel, Villakent, hipodrom projelerini başarıyla tamamlamıştır.
Şirketimizin uluslararası işbirliği hedefleri kapsamında Kuzey Kıbrıs’taki ilk girişimi Nural Öğrenci Yurdu olmuştur. 
Ağustos 2017’de yapımına başlanan, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin güney kampüsünde bulunan Nural Öğrenci Yurdu 200 odalı olup, muhteşem bir tasarım ve mimari yapısıyla siz değerli öğrencilerimize mükemmel bir konfor sunmaktadır.

Nural Dorm ailesi değerli öğrencilerini kendi evlerindeymiş gibi hissettiren, tüm istek ve problemlerine anında yardımcı olarak 7/24 hizmetlerindedir.Tatlı dil, güler yüzlü personeli ve yılların vermis olduğu tecrübe ile hizmetinizdedir.

Nural öğrenci yurdu Doğu Akdeniz Üniversitesi güney kampüsünde geniş bir alan üzerine kurulmuş olup, odalar  tercihe bağlı olarak tek kişilik, iki kişilik, suit odaların ve  benzeri olmayan geniş 1+1 lüks süit odalar şeklinde tasarlanmış öğrencilere hızmet sunmaktadır

Nural Öğrenci Yurdu, Kuzey Kıbrıs’ın en yeni öğrenci yurdu olmasının yanı sıra,öğrencilerine başka yurtlarda bulunmayan Kaliteli rahat yaşam 300 metrekarelik tam donanımlı bir spor salonu ,masaj salun,havuz, sauna, buhar odası,  eğlence alanları, sürpriz partiler, karaoke, sinema salonu, oyun salonu gibi olağanüstü sosyal olanakları 5 yıldızlı hotel standartlarında sunmaktadır.iyi manzaralı odalarımız mevcut olup evinizde ki konforu aratmamaktadır.
Öğrencilerimizin kaliteli, rahat, konforlu odalar sunarak geleceğimize faydalı ve başarılı bireyler kazandırmaya katkı sunmaya devam edeceğiz.

Kutuphane, çalışma odası, fotokopi merkezi, kotasız  elektrik ve su, kotasız 100Mb hızında kaplolu ve kaplosuz internet, 24 saat anında kesintisiz arıtılmış sıcak su hizmeti Elektrik kesilmelerine karşı jeneratör bulunmaktadır. Haftada iki gün üçretsiz oda temizliği ve çarşaf değisimi yapılmaktadır. En kaliteli mobilyalar, özel banyo, duş, HD LED TV, büyük  buzdolabı, koltuk, sehpa,  puf, büyük boy aynalar, kettle, ocak, her odada  her yönü aramak için özel  telefon, bulunmaktadır.  2 adet  asansör, tüm binada  ses geçirmeyen kalın duvarlar, ses  ve ısı geçirmeyen özel camlar size öğrencilerimize daha fazla rahatlık ve konfor sağlamaktadır. 7/24 güvenlik ve resepsiyon görevlileri hizmet vermektedir. Yurdumuzun her alanı kamera sistemi ve yangın alarmı ile korunmaktadır.